Seetec 17,3" Fuld HD Monitor (P173-9HSD)
(ekskl. moms)
Fleksibel 16:9 Fuld HD monitor med mange forskellige input- og output muligheder.
Model/Varenr.: 115657
Showroom Herlev: Kontakt os, hvis du ønsker at afhente
Webshop: Levering mere end 5 hverdage. Kontakt os for leveringstid
stk
Vi har forårsrengøring, derfor skal vi rydde op på lageret! Se udvalget her
Fuld HD monitor som kan bruges både i studiet og i felten.
Kunder der har købt dette produkt har også købt
Blackmagic UltraStudio Monitor 3G
Blackmagic Design
BDLKULSDMBREC3G
SDI output i lommeformat til Thunderbolt 3 -  (Ikke USB-C)
Thunderbolt kabel medfølger ikke (købes separat)
Understøttede formater:
Tekniske Specifikationer
(ekskl. moms)
Vis produkt
Decimator MD-LX: HDMI/SDI Converter
Decimator Design
DD-LX
Pocket sized at 60mm x 73.7mm x 23mm